تبلیغات
کمیاب آنلاین - مهم ترین عناصر اصلی در آرایش

مهم ترین عناصر اصلی در آرایش

دوشنبه 11 خرداد 1394
03:25 ق.ظ
پریسا نجفی

آرایش یکی از راه های زیبایی می باشد ولی گاهی اوقات با رعایت نکردن اصول اصلی و مهم یا حتی با مطلع نبودن از اصول اصلی آرایش حتی ممکن است چهره ی خود را زشت کنید. بنابراین آگاهی داشتن از اصول آرایش بسیار مهم است.

مهم ترین عناصر اصلی در آرایش

آرایش

مهم ترین عناصر اصلی در آرایش

در آرایش ۷ عنصراصلی وجود دارد که باعث می شود ترکیبآرایش زیباتری در چهره شما نمایان شود.

در این مقاله از سایت کمیاب آنلاین می خواهیم عناصر اصلی آرایش را به شما بگوییم.

۱) پایه : شما در ابتدا باید از یک کرم استفاده کنید که تا حد امکان به رنگ پوست شما نزدیک تر باشد و با کیفیت هرچه بیشتر روی پوست شما باقی بماند.

۲) آستر : آستر باید یک یا دو تن سبکتر از پایه باشد.

۳) سرخ شدن : بهتر است در این مرحله صورت خود را کمی برنزه کنید تا چهره شما را طبیعی نشان دهد اگر شما به دنبال آرایش جدیدی هستید باید بدانید که رنگ ملایم در محدوده برنزه کردن بهترین ترکیب می باشد.

۴) ریمل : ریمل زدن باعث می شود چشم های شما درشت تر جلوه کند برای چشم های رنگی (قهوه ای.سبز.مشکی و آبی) مناسب ترین رنگ ریمل رنگ مشکی است.

۵) سایه چشم : رنگ سایه چشم باید با رنگ لباس و پوست و چشم شما مطابقت داشته باشد.

۶) خط چشم : خط چشم می تواند به صورت مایع یا مدادی باشد هدف از زدن خط چشم این است که چشم ها را درشت تر و زیباتر سازد.

۷) رژ لب : اخرین مرحله از آرایش است که به نوعی تکمیل کننده ی آرایش نیز به حساب می آید و علاوه بر جلوه دادن به صورت شما باعث کامل شدن و زیبایی شما می شود. البته باید این نکته ای مهم در انتخاب رنگ رژ لب را به شما متذکر شویم زیرا برخی از رژ لب ها مثل رژ لب های خیلی روشن چهره را بی روح و برخی دیگر مانند رژ لب های خیلی تیره چهره را خشن می کنند. پس تا حد امکان از رژلب های خوش رنگ و متناسب با رنگ پوست و آرایش خود استفاده کنید.

?????? ?????? ?????? ???? ????? ????? ??????? ? ????