تبلیغات
کمیاب آنلاین - دانلود رایگان آموزش تصویری نصب زنجیر چرخ

دانلود رایگان آموزش تصویری نصب زنجیر چرخ

دوشنبه 4 خرداد 1394
05:27 ق.ظ
پریسا نجفی

امروز قصد داریم در این پست آموزشی روش نصب و بستن زنجیر چرخ برای انواع خودرو رو براتون آموزش دهیم . زنجیر چرخ برای جلوگیری از گیر کردن خودرو ها در برف و یخبندان استفاده میشه که البته امسال با اینکه برف زیادی نیومده ولی می خوایم شما رو آماده کنیم تا در صورتی که انشاا… برف زیادی اومد بتونید زنجیر چرخ رو به صورت صحیح روی تایر ماشین هاتون نصب کنید و از رانندگی لذت ببرید.

دانلود آموزش تصویری نصب زنجیر چرخ

دانلود آموزش تصویری نصب زنجیر چرخ

 

 چند خطی در مورد مزایا و معایب زنجیر چرخ :

 

شاید ارزان ترین وسیله برای سفر های داخل و خارج زنجیر چرخ باشه . برای هر خودرو بر حسب ارتفاع رینگ زنجیر چرخ مخصوص مورد استفاده قرار میگیره . مثلا زنجیر چرخ پژو ۴۰۵ با رینگ ۱۴ با زنجیر زانتیا با رینگ ۱۵ متفاوت هست .

.

مزایا زنجیر چرخ  :

.

در واقع در بدترین شرایط میتونید از کولاک و یخبندان نجات پیدا کنید . و اطمینانی ترین وسیله محسوب میشه .

.

معایب زنجیر چرخ :

.

– لرزش بسیار زیاده خودرو – در همه جا نمیشه از اون استفاده کرد مثلا در جاهایی که برف ان چنانی نیست و یا مخصوصا در روی اسفالت فوق العاده چرخ ها و سیستم انتقال نیرو رو مختل می کنه .

– به ماشین در کل فشار زیادی وارد میکنه .

– محدودیت سرعت به شکلی که در ۹۰ درصد انواع زنجیر چرخ بیش از ۲۰ تا ۳۰ کیلومتر در ساعت نمیشه راه رفت و نصب بسیار سخت و طاقت فرسا مخصوصا اگر که در یخبندان بخوای بیای پاینن و زنجیر ببندی که دستات یخ میزنه و قفل میشه این بلا سر من اومد و بهتون یه راه معرفی میکنم که من رو دعا کنید :

در شرایط برف و یخ میشه با یک لاستیک که زنجیر داره از معرکه در رفت .

خوب بهترین کار ممکن اینه که شما قبل از حرکت در روز هایی برفی و جاهایی که احتمال وجود برف داره در خونه لاستیک زاپاس رو باز کنید و به راحتی زنجیر رو به دور اون ببندید .

و زاپاس رو سر جای خودش بگذارید . کافیه احساس کنید جایی گیر کردید .

فقط کافیه اون لاستیک زاپاس رو با لاستیک های محور اصلی خودرو عوض کنید .پسورد :

http://kamyab2015.mihanblog.com?????? ?????? ?????? ???? ????? ????? ??????? ? ????